poniedziałek, 18 czerwca 2012

Thinspirated


DZIESIĄTY DZIEŃ SGD

400/400
Szło pięknie dopóki, po pięciu latach mieszkania obok sadu czereśniowego, zorientowałam się, że rzeczywiście rosną w nim czereśnie. Takie duże, czerwone, prawie jak ze sklepu. Oj, z jaką pasją ja je jadłam. 

JEDENASTY DZIEŃ SGD

---/500
Dzisiaj będzie lepiej. Obudziłam się wcześnie i obejrzałam większość youtubowych thinspiracji. Będzie lepiej, bo nikt za mnie chudym nie zostanie. Moja mama oznajmiła wczoraj: "koniec z dietą". Zamiast odejść z kamienną twarzą i zacząć chować jedzenie, zareagowałam bardzo dla siebie typowo. Coś podejrzewa. Zapytała wieczorem, czy nadal jestem na diecie 1000 kcal, bo przecież to bardzo restrykcyjny limit i nie powinnam tak agresywnie się odchudzać. Oczywiście, zaprzeczyłam. 
No cóż... nie skłamałam, prawda?

Idę coś zjeść. Ach, źle to brzmi. Mimo wszystko jednak postanowiłam jeść śniadania. Mogę za to darować sobie kolację, ot co. W szkole dzisiaj tylko cztery lekcje (na dwóch z nich sprawdziany, jak ja kocham swoje LO). 
Do zobaczenia, Motylki ;*

4 komentarze:

 1. teoretycznie to nie kłamstwo, SGD to całkiem inna dieta. Małe kłamstwo nie zaszkodzi. Uważaj na siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej ;) jeśli chodzi o xenne to rzeczywiście, musiałam wziąć 4 żeby jako tako zadziałała. Chodzi chyba po prostu o to ile w tabletce jest mg sensu, może w radirexie jest więcej i dlatego to po nim tak ostro pierze.
  Przeczytałam kilka Twoich ostatnich notek i widzę że podobnie jak i ja lubisz się zabawić ;D właściwie ostatatnio rzeczywiscie przesdzilaas, tak to bym się bała. Ale kalorie na imprezach są najgorsze, oj najgorsze.
  Dodaję do linków, trzymaj się <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Bilanse masz niesamowite! I sprytnie obeszłaś pytanie mamy. Nawet trochę nie skłamałaś ;p Yhh.. Nawet o sprawdzianach nie wspominaj. Ty masz nawet lepiej niż np. ja. W technikum potrafią zrobić 4 spr i 4 kartkówki 1 dnia, bo to tylko spr., a nie prace klasowe. A poza tym ty masz o wiele mniej lekcji niż ja, bo mi jeszcze zawodowe dochodzą, więc nie marudź mi tu, bo ja to się kompletnie załamię ;p Chudnij kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 4. taa nie bierz, nie bierz, radirex jest beznadziejny w szczegolnosci po calym opakowaniu na raz... ogolnie po calym tym swinstwie boli brzuch, aale czasem tego trzeba..

  OdpowiedzUsuń